Практична діяльність студентів кафедри менеджменту шоу-бізнесу

Єдина в Україні кафедра менеджменту шоу-бізнесу – це не лише вибух яскравих емоцій щодня під час навчання та практики, а ще й постійний заряд бадьорості та чудовий багаж знань та досвіду!

Наші старанні та захоплені своєю майбутньою професією студенти набувають практичних навичок не лише у стінах рідного університету, а й поза його межами. Із останніх яскравих заходів, які було проведено студентами, включаючи наших менеджерів шоу-бізнесу,  це були «Міс і Містер факультету журналістики і міжнародних відносин» та «Король і Королева КУК».

«Міс і Містер ФЖіМВ» - надзвичайно яскравий конкурс краси, який вразив усіх гостей своїми барвами, неординарним підходом до розкриття концепції та сучасним модерновим стилем!

«Король і Королева Київського університету культури» - це масштабний грандіозний проект, на який всі чекали із нетерпінням, оскільки організатори, включаючи наших студентів, доклали багато зусиль, аби зробити справжнє шоу, аналогів якому ще не було. Неперевершені костюми, вишукані та водночас сміливі образи конкурсантів, незвичайні постановки та актуальна в наш час концепція – «Прийшов час зняти свою маску» - змусили глядачів поринути у світ цього конкурсу та затамовувати подих!

Також нещодавно наші студенти долучилися до організації дуже популярного фестивалю Kyiv Food&Wine Festival – це перший винно-гастрономічний фестиваль, метою якого є популяризація українського вина, підвищення винної культури українців. Наші студентки старанно виконували обов’язки адмінів та отримали цінний досвід!

Ще один надзвичайно цікавий та єдиний у своєму роді фестиваль, де змогли проявити себе наші студенти як обізнані менеджери сфери шоу-бізнесу, - Kyiv Fashion Film Festival. До участі у Фестивалі допускалися фільми, змістовно повʼязані з індустрією моди, вироблені в Україні у 2017–2018 роках, хронометражем до 10 хвилин.