"Ліга зірок"

19 травня студенти групи ТМ-75 були у складі режисерської групи на масштабному шоу "Ліга зірок". Студенти мали можливість співпрацювати з найяскравішими українськими виконавцями.

Запальний виступ MONATIK змусив танцювати всю Троїцьку площу. Суперблондинка Оля Полякова зарядила всіх глядачів позитивом і гарним настроєм. Її хітам "Колишній", "Шльопанці", "Номер один" і багатьом іншим підспівувала багатотисячна публіка.

Саме на сцені "Ліги зірок" представник України на Євробаченні, співак MELOVIN вперше після участі в конкурсі виступив публічно.

Головним хедлайнером вечора став популярний британський співак, автор мегахітів "Love me again" і "Blame" Джон Ньюмен. Незважаючи на те, що до української столиці йому довелося добиратися близько 30 годин, артист приголомшливо відіграв концерт і завів публіку яскравими танцювальними рухами.

"Я вирушив у путь десь 30 годин тому з Нью-Йорка, в годину пік, де дуже довго їхав на машині. Потім вісім годин на літаку, пересадка в Лондоні, ще три години в дорозі, і ось я тут, в Києві, щоб виступити перед українцями. У такому графіку непросто, але це моя улюблена справа. Величезне спасибі каналу "Україна" за таке свято і всім глядачам, які прийшли на концерт", – звернувся до українців Ньюмен.

Уже 26 травня перед головною футбольною подією Європи канал "Україна" подарував телеверсію і можливість опинитися в атмосфері грандіозного свята. Дуже приємно, що студенти кафедри режисури естради та масових свят вдало застосовують свої знання на практиці та вже на 3 курсі університету на відмінно виконують свої завдання за лаштунками.

«Ми працювали випускаючими режисерами, стар-менеджерами, режисерами по роботі з фан-зоною. Це був один з найбільших проектів, на якому нам пощастило працювати. І знову за можливість ми завдячуємо івент-компанії "КреаXata"» - діляться враженнями студенти.