Всеукраїнський фестиваль молодих дизайнерів «Проект Х»

В Університеті культури відбувся Х ювілейний Всеукраїнський фестиваль молодих дизайнерів зачіски та стилю «Проект Х» . Участь у фестивалі взяли студенти з усієї України.

Організувала масштабний захід Кафедра індустрії моди КНУКіМ.

Для участі у конкурсі з різних куточків України з’їхались до столиці молоді стилісти, візажисти, дизайнери, щоб довести свою майстерність і талант.

До речі, фестиваль був заснований у 2008 році за підтримки Михайла Поплавського, який цінує креативні ідеї студентів, творчі проекти та допомагає втілювати їх у життя.

За 10 років фестиваль став найочікуванішою подією серед молодих дизайнерів, а за право бути найкращим уже змагались понад 1000 учасників. Підтримували та забезпечували цінними призами переможців конкурсу лідери ринку професійних перукарських засобів: Estel, Schwarzkopf, Matrix, Wella.

Протягом двох місяців всі бажаючі реєструвались та надсилали роботи для участі в конкурсній програмі фестивалю за такими номінаціями:

• Вечірня зачіска на манекені;
  • Подіумний образ «Street Art»;
  • Макіяж у стилі «Pop-Art»;
  • Фейс чарт (FACE CHART);
  • FASHION ілюстрація.

Цьогорічний ювілейний фестиваль складався з 2-х частин: дефіле, шоу-програма, концерт та нагородження переможців, показ колекцій одягу.

Під час святкового концерту гостей розважали неординарні ведучі, талановиті співаки та драйвовий DJ, які заряджали усіх присутніх на позитив і веселий настрій.

Гучна музика, запальні танці та усміхнені студенти буквально заполонили головну площу університету, де були представлені локації у різноманітних fasion-тематиках, а також food-зона.

А от фото-зони були створені дивовижно, у сучасних стилях:

• Pin up;
  • Pit stop;
  • Зона графіті;
  • Ролери і скейтери.

Протягом першої частини фестивалю учасники презентували свої яскраві, креативні і неповторні роботи в номінаціях: «Вечірня зачіска на манекені»; «Подіумний образ Street Art»; «Макіяж у стилі Pop-Art».

Також молодь мала чудову можливість взяти участь у майстер-класі Євгена Калкатова – майстра міжнародного класу, викладача перукарської майстерності в Університеті культури, арт-директора торговельних марок Patrice Beaute та Кuul, який створював зачіски для колекцій Андре Тана та Олени Буреніної. Стиліст поділився професійними порадами та продемонстрував молодим талантам секрети укладки чоловічого волосся.

Урочиста друга частина фестивалю продовжилась в інноваційній аудиторії Університету культури, де відбулось фінальне дефіле, а компетентне журі оголосило переможців.

Спершу привітала гостей завідувач Кафедри індустрії моди, організатор та ідейна натхненниця Всеукраїнського фестивалю молодих дизайнерів – Людмила Дихнич.

«Кожен погодиться з думкою, що індустрія моди в Україні переживає справжній бум. Стильно виглядати стало необхідним для всіх, хто прагне досягти успіху. Тому що ми даруємо не тільки красу, але й добро. Ті, хто сьогодні взяв участь у конкурсі молодих талантів – зробив правильний вибір. Адже в успішності майбутнього фахівця велику роль відіграють активність, творчі прояви, оригінальність і жага бути найкращим. Саме тут ви можете розкрити свій професійний потенціал, отримати безцінний досвід та енергію натхнення на нові ідеї!»

Після чого на червоному хіднику були представлені вишукані колекції.

Протягом усього фестивалю конкурсні роботи учасників оцінювало професійне журі:

• Євген Калкатов – майстер міжнародного класу, викладач перукарської майстерності;
  • Яна Сергеєва – технолог-експерт компанії Estel, акредитований майстер союзу КССК (комітет стандартів салонів краси), стиліст Ukrainian Fashion Week 2017;
  • Владислав Михацький – тренер дому Wella в Україні – брендів Wella Professionals, Londa Professional та Good Hair Day;
  • Валентин Карминський – перший український фотограф на показах Haute Couture і Pret-a-Porter в Парижі і Нью-Йорку;
  • Любов Букавин – міжнародний сертифікований суддя професійних конкурсів перукарського мистецтва.

Усі представлені роботи були неповторними, оригінальними і креативними. Тож публіка з нетерпінням чекала на довгоочікувані імена переможців.

Конкурсанти отримали цінні нагороди, подарункові набори від спонсорів, а також неймовірний досвід та шалений заряд позитиву!

Із знаменною подією і новими творчими звершеннями привітав конкурсантів-дизайнерів і гостей фестивалю Михайло Поплавський.

«Я радий вітати вас в Університеті культури і хочу поздоровити із святом креативу і краси – 10-им Всеукраїнським фестивалем молодих дизайнерів зачіски і стилю!

Світ тримається на оптимістах і творчих людях, таких як ви! Саме від вас залежить розвиток індустрії моди України!

Сьогодні ми разом з вами відкриваємо Київський інститут моди! Переконаний, виш стане хедлайнером у підготовці фахівців fashion-бізнесу серед європейських навчальних закладів!

Пам’ятайте, наша сила – в єдності! Ми вас любимо!» – зазначив Михайло Поплавський.

Увесь день в Університеті культури панувала неймовірна богемна атмосфера. Учасники отримали ґрунтовні знання, знайшли нових друзів і ще раз переконались, що краса не має меж, вона поза часом!