«МІСТЕР КНУКІМ 2018» – студент кафедри менеджменту шоу-бізнесу!

Нещодавно, 29 травня, у столичному клубі Bel etage пройшла найграндіозніша подія року – «Міс і Містер КНУКіМ» - масштабне та яскраве шоу, яке є яскравим прикладом високого професіоналізму та творчого потенціалу наших студентів!

Концепція цьогорічного конкурсу – розкриття внутрішньої краси конкурсантів. Побач. Доторкнись. Спробуй. Вдихни. Почуй. «Міс і Містер КНУКіМ 2018» - краса за межею відчуттів.

У конкурсі брало участь 9 пар, 18 учасників. Кожна пара, як зазвичай, представляла свій факультет. Факультет режисури і шоу-бізнесу представляли:  шалена і запальна Анна Сніткова та веселий і відкритий Віталій Ковальський.

Наші представники достойно та максимально відкрились перед глядачем, показавши високий рівень професіоналізму. А творчий номер буквально зворушив глядачів своєю відвертістю та щирістю!

Доведенням цього можуть служити результати цьогорічного конкурсу, а саме перемога нашого представника від факультету.  Містером Київського національного університету культури і мистецтв 2018 року став студент Факультету режисури і шоу-бізнесу  кафедри менеджменту шоу-бізнесу Віталій Ковальський. Міс Київського національного університету культури і мистецтв стала Валерія Ніколенко, студентка Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

У подарунок кожен з них отримав від Михайла Поплавського iРhone X та поїздку на двох до Парижа.

Ми вітаємо та гордимося нашими представниками – Віталієм Ковальським, переможцем, та Анною Снітковою! Нових звершень! Далі - краще!