Оля Цибульська: «Життя – це свято, яким потрібно насолоджуватись!»

Для студентів Університету культури відбувся майстер-клас відомої української співачки, телеведучої музичного каналу М1, ведучої церемонії відомої премії M1 Music Awards, радіоведучої Ольги Цибульської.

Організаторами зустрічі є самі ж студенти  першого курсу факультету режисури і шоу-бізнесу, кафедри режисури естради та масових свят.

Майстер-клас пройшов у форматі діалогу між відомою ведучою та студентами факультетів режисури і шоу-бізнесу й журналістики і міжнародних відносин.

Зайшовши під гучні оплески в аудиторію, Ольга одразу наголосила: «Моя ціль сьогодні – бути корисною для вас. Колись я і сама хотіла стати студенткою Університету культури, тож наразі маю велику радість виступати перед вами».

Ольга Цибульська досягла в житті всього самостійно, тому й акцентувала увагу молоді «віра в себе – найголовніше».

«Я створила себе сама. Моя робота – моя гордість. Здолавши труднощі, критику, недоброзичливість, я усвідомила, що зауваження фахівця, який є для вас прикладом, варто брати до уваги. Але якщо ця людина не має ніякого авторитету і просто бажає самоствердитись, ви не повинні звертати уваги на її думку», – зауважила Ольга Цибульська.

Відповідаючи на питання студентів Університету культури про кар’єру, творчість, сім’ю і становлення себе як особистості, зіркова гостя дала молоді цінні поради та мотивацію на майбутнє: «Моє основне завдання в житті – робити те, що я роблю професійно. Тому і вам раджу бути максимально вимогливими до себе та своїх вмінь. Потрібно знати, що ви робите і для чого ви це робите, бачити сенс. Від уміння падати та щоразу вставати і йти далі залежить ваш успіх в майбутньому».

Наостанок Ольга Цибульська наголосила: «Якщо ви не будете вірити в себе, ніхто не повірить у вас. Вчіться любити себе. Тримайте руку на пульсі життя, шукайте натхнення в собі, свою унікальність. Тоді у вас не буде конкурентів.

Життя – це свято, яким потрібно насолоджуватись!».

Студенти щиро дякували Ользі за натхненний майстер-клас, де вони змогли дізнатися про життя зірки шоу-бізнесу і стати на крок ближче до своєї професійної мети, завдяки порадам успішної співачки і телерадіоведучої.