«ШОУ ЗІРОК» - конкурс краси і таланту «Міс і Містер ФРіШБ 2018»

У вишуканій та творчій атмосфері, у концерт холлі «Caribbean Club», найзірковіший факультет режисури та шоу-бізнесу обрав своїх представників на головний конкурс краси та таланту «Міс і містер КНУКіМ» 2018.

Усім пристінім в цей день у концерт-холлі «Caribbean Club», випала можливість спостерігати за сходженням на вершину нових зірок. Зірок, за якими майбутнє театрального мистецтва, естради, шоу–бізнесу та індустрії моди. Зірок, які створювали нове шоу! Грандіозне, величне та незабутнє «ШОУ ЗІРОК від ФРіШБ»!

Це талановиті та артистичні, граційні та неповторні, чарівні та привабливі, мужні та галантні, вишукані та енергійні, неперевершені учасники конкурсу краси і талантів «Міс і Містер ФРіШБ 2018» !!!

Ці студенти вже є переможцями! Адже серед 500 студентів факультету саме Вони наважилися та подали заявку на кастинг! Серед 100 бажаючих, саме Вони довели, що гідні бути в десятці кращих! Тепер Їх імена ввійдуть в історію як учасники першого факультетсього конкурсу краси і таланту "Міс і Містер ФРіШБ 2018».

І ось їх імена:

КАТЕРИНА КИСЕЛЬОВА – студентка 1-го курсу спеціальності «актор татру та кіно»

ВЛАД ЛИСАК – студент 4-го курсу спеціальності «актор татру та кіно»

МАРІЯ ЧЕРНУХІНА - студентка 1-го курсу спеціальності «менедмент індустрії моди»

БОГДАН ТОВКАЛО – студент 2-го курсу спеціальності «режисура естради та масових свят»

ЮЛІЯ ВІНЦЕВИЧ – студентка 1-го курсу спеціальності «режисура естради та масових свят»

СЕРЖИК ФАЙНИЙ – студент 1-го курсу спеціальності «режисура естради та масових свят»

ТАЇСІЯ ХВОСТОВА – студентка 3-го курсу спеціальності «актор татру та кіно»

ВІТАЛІЙ КОВАЛЬСЬКИЙ – студент 1-го курсу спеціальності «менеджмент шоу-бізнесу

АННА СНІТКОВА – студентка 1-го курсу спеціальності «режисура естради та масових свят»

ФІЛІПП ЛИСЕНКО – студент 2-го курсу спеціальності «менеджмент шоу-бізнесу

4 тижні підготовки, репетицій, майстер-класів, примірок, фотосесій, відео зйомок та недоспаних ночей.  І ось настав день коли Вони вийшли на сцену, щоб подарувати усім шоу – ШОУ ЗІРОК !!!

А обирали кращих з кращих справжні поціновувачі краси, таланту, моди та стилю:

завідувач  кафедри менеджменту індустрії моди  Людмила Петрівна Дихнич,

завідувач кафедри менеджменту шоу – бізнесу Олена Сергіївна Хлистун,

завідувач кафедри режисури та майстерності актора Марина Геннадіївна Татаренко,

начальник концертного відділу КНУКіМ, викладач кафедри режисури естради та масових свят Євгенія Олегівна Короленко,

успішний випускник ФРіШБ, хореограф, режисер-постановник, керівник шоу-балету «Форсайт» Олександр Лещенко,

супер-фіналіст телепроекту "Голос Країни" (команда Святолсва вакарчука), голос проекту «Танці з зірками» Андрій Лучанко (LUKA),

соліст гурту "Клей Угрюмого", випускник шоу «Х-Фактор», учасник реаліті-шоу «Серця трьох» Максим Дурдас.

Для визначення рівня вподобань, кожен із членів журі міг виставити від 1 до 5 балів кожному учаснику за:

перше враження

конкурс таланту

демонтрацію жіночої та чоловічої краси

вечірній вихід

Конкурсні виходи відбувались під вокальний супровід ведучих шоу - студентів четвертого курсу кафедри режисури естради та масових свят –учасниці шоу «Голос Країни» (у команді Джамали) вишуканої та драйвової Олександри Погуляй та соліста Дніпровської Філармонії, хлопця, чий голос торкається кожного дівочого серця Владислава Мартинова.

Між конкурсними виходами зіркових учасників, усіх пристуніх у залі розважали яскраві виконавці: член журі, супер-фіналіст телепроекту "Голос Країни" Андрій Лучанко (LUKA) та гурт який вміє запалити, пробудити та кинути виклик «MANTOO», з солісткою - ведучою шоу Олександрою Погуляй.

Не обійшлось і без сюрпризів. Один із учасників шоу Влад Лисак, прямо на сцені зробив пропозицію руки і серця  своїй коханій дівчині та одногрупниці Марті Павлусь.

«ШОУ ЗІРОК від ФРіШБ» ввібрало в себе весь спектр емоцій та демонстрацію всіх талантів, вмінь та кращих сторін зіркових учасників.

Кожен із них зумів розкрити свій талант, красу та індивідуальність, кожен із них зумів запалити свою зірку!

І ось результати:

Містер глядацьких симпатій  ФРіШБ 2018 – БОГДАН ТОВКАЛО

Міс глядацьких симпатій – КАТЕРИНА КИСЕЛЬОВА

IV Віце-Містер ФРіШБ 2018  - ВЛАД ЛИСАК

IV Віце-Міс ФРіШБ 2018  - ТАЇСІЯ ХВОСТОВА

IІІ Віце-Містер ФРіШБ 2018  - БОГДАН ТОВКАЛО

IІІ Віце-Міс ФРіШБ 2018  - КАТЕРИНА КИСЕЛЬОВА

IІ Віце-Містер ФРіШБ 2018  - ФІЛІПП ЛИСЕНКО

ІI Віце-Міс ФРіШБ 2018  - МАРІЯ ЧЕРНУХІНА

I Віце-Містер ФРіШБ 2018  - СЕРЖИК ФАЙНИЙ

I Віце-Міс ФРіШБ 2018  - ЮЛІЯ ВІНЦЕВИЧ

А головні титули здобули

Містер ФРіШБ 2018  - ВІТАЛІЙ КОВАЛЬСЬКИЙ

Міс ФРіШБ 2018  - АННА СНІТКОВА

Саме їм випала честь представляти факультет на університетському конкурсі «Міс і Містер Київського національного університету культури і мистецтв 2018».

Це шоу стало дипломним проектом студентки 4-го курсу кафедри режисури естради та масових свят Сніжани Горбач. А допомагала їй велика команда однодумців – студентів найзірковішого факультету режисури та шоу-бізнесу.

Усі учасники та організатори конкурсу висловлюють щиру подяку Михайлу Михайловичу Поплавському за підтримку та допомогу в реалізації заходу.