МАЙСТЕР-КЛАСИ ВІД КАФЕДРИ ШОУ-БІЗНЕСУ

У травні стартували численні майстер-класи від провідних фахівців сфери шоу-бізнесу, які ділилися своїми секретами успіху та давали корисні поради майбутнім менеджерам шоу-бізнесу!

• 7  травня студенти кафедри менеджменту шоу-бізнесу взяли участь у  майстер-класі з теми«Секрети SMM-продажів та маркетингу у Facebook». Спікером був керуючий партнер Міжнародної освітньої асоціації, засновник курсу «SMM-продажник від Лари і Проніна», визнаний експерт із SMM-продажів – Віталій Пронін (м. Мінськ, Білорусь).

• Мотивуючий та захоплюючий майстер-клас «Отримати те, чого бажаєш» від найвідомішого весільного церемоніймейстера та ведучої телепроекту «Весільні битви» Ольги Стрельцової. На запитання «Як зрозуміти те, чим я займаюсь, моє чи не моє?», Ольга відповіла так:  «Якщо це «ваше», ви будете знати як мінімум 5 кращих професіоналів цієї справи. Ви засинатимете і просинатиметесь з думкою про цих людей. Якщо це ваша професія – ви будете знати про неї все!»

• Майстер-клас «Виробництво великих розважальних шоу» від керівника жанрового напрямку 1+1Продакшн, креативного продюсера шоу «Голос країни», «Голос. Діти», «Танці з зірками» Володимира Завадюка.

• Зустріч із зірковим випускником кафедри менеджменту шоу-бізнесу, лобістом та шоуменом Юрієм Іванисько. Майстер-клас був присвячений темі зв’язків: як їх налагоджувати та уміло ними користуватися.

Творча зустріч із музикантами електро-фольк проекту – гуртом «YUKO», другим проектом лейблу Івана Дорна MASTERKAYA, який за два роки свого існування випустив міні-альбом «Schebetuha» (2016) та повноцінний студійник «Ditch» (2017). Юлія Юріна – вокалістка гурту, зіркова випускниця Університету культури. Музиканти із задоволенням радили нашим студентам виховувати певні якості та напрацювання для успішної роботи в подальшому в якості менеджера.

•  «Фестивальне життя, воно яке?» На це питання давала відповідь студентській молоді генеральний менеджер проекту «Белые ночи», party-мейкер в Арт-заводПлатформі і засновниця KACH Festival Management School Наталія Гусєва.

• Вікторія Лєзіна, генеральний продюсер «1+1 Продакшн» провела цікавий та інформативний майстер-клас «Успішний телевізійний продюсер»

• Майстер-клас «Як обрати фінансування вашого проекту?» від організатора масштабних фестивалів, керівника Hot Funky events, представника Universal Zulu Ntion Олександра Ле. Спікер розповів молоді про популярний світовий економічний досвід – краудфандинг платформу – це співпраця людей, які добровільно об’єднують свої гроші чи інші ресурси, як правило, через Інтернет, аби підтримати зусилля інших людей або організацій.

• Зустріч-майстер-клас від відомого звукорежисера Єгора Санька. Професіонал на прикладі запису власної пісні продемонстрував молоді алгоритм роботи в Cubase – програмі редагування і мікшування музики. Застосовуючи базову термінологію, він розповів про міді-секвенсори та різні музичні ефекти у звукорежисурі.

• 17 травня на кафедрі менеджменту шоу-бізнесу відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар.

• Майстер-клас від теле- та радіоведучої Анни Свірідової. Зіркова гостя розповіла про 18-річний досвід роботи на радіо, про те, як взагалі можливо туди потрапити, а також поділилась секретами успішного менеджменту артиста, що пов’язаний з ротацією пісень на радіостанціях.

• Зустріч з успішною випускницею нашої зуркової кафедри менеджменту шоу-бізнесу, pr-менеджера «LADO AGENCY» та арт-простору «JUST IN SPACE» Дарини Антоненко.  «Ціль–дія–результат. Три слова, які ви маєте запам’ятати і керуватися ними у житті», – акцентувала Дарина, аргументуючи це тим, що у кожного обов’язково має бути ціль, для досягнення якої потрібно докласти максимум зусиль, аби в кінцевому результаті отримати те, чого прагнеш.

• Майстер-клас від Майі Двалішвілі, експерта по роботі з зірками «1+1 Продакшн» на тему «Робота з щірками: померти, але не здатись».

• Зустріч-майстер-клас із музичним продюсером Олександром Єрміло.

• Майстер-клас продюсера, генерального директора та співзасновника агенції «Квартал-Концерт», концертного директора Тіни Кароль – Максима Ткаченка, який розповів про створення компанії, її структуру та напрям діяльності.