До студентів Факультету режисури і шоу-бізнесу завітав музичний продюсер Юрій Нікітін

Представив гостя Михайло Поплавський: «Ми продовжуємо серію майстер-класів з відомими та успішними особистостями, топ-менеджерами, професіоналами своєї справи, які є прикладом для творчої молоді. Хочу представити вам генерального директора продюсерського центру Мamamusic, продюсера Ірини Білик, Вєрки Сердючки, Ольги Горбачової, гуртів «НеАнгели» та «NikitA», шоумена Юрія Нікітіна. Візьміть раціональне зерно від майстер-класу одного з найуспішніших продюсерів країни. Успішні українці – успішна Україна!».

Юрій Нікітін розповів студентській молоді, як досягти успіху в музичній індустрії, про концепції авторських проектів та поділився власним досвідом, який набув за 27 років у сфері шоубізнесу.

«У кожного свій особистий шлях до успіху, але все ж таки є кілька загальних правил, які допоможуть вам стати успішними.

Перше – зрозумійте для чого ви робите свою справу, чому займаєтесь саме цим; друге –для кого ви це робите, ваша цільова аудиторія. Ви маєте чітко розуміти і бачити того, кому подобається ваша творчість. І третє – що ви робите, який продукт видаєте в ефір. Налаштовуйте всю вашу творчість на смаки і побажання вашої цільової аудиторії. Весь музичний світ обертається навколо фанів – аудиторії, яку потрібно постійно примножувати», – наголосив Юрій.

Студенти захоплено ставили запитання музичному продюсеру щодо його зіркових артистів та секретів їх успішності.

За словами Юрія Нікітіна, починати треба, перш за все, з ідеї проекту. Для цього потрібен ефективний менеджмент, перспективний артист та якісний музичний продукт.

«Ви маєте бачити сильні сторони артиста і максимально розкривати їх. Давайте своїй цільовій аудиторії те, що вона хоче чути і бачити», – сказав Юрій.

Михайло Поплавський зазначив, що окрім таланту в артиста має бути харизма, позитивна енергетика та нестандартний підхід. Продюсер має інтуїтивно відчувати і прогнозувати результат.

Завершуючи зустріч, Михайло Поплавський подякував Юрію Нікітіну за змістовний і цікавий майстер-клас та вручив диплом із почесним званням «Зіркового лідера».