TukWeek

В Університеті культури чотири роки поспіль на Кафедрі індустрії моди проходить головна подія осені – модний показ TukWeek, в якому студенти кафедри демонструють неймовірні зачіски, дивовижний мейкап та стильне вбрання.

Відкрила модний показ завідувач Кафедри індустрії моди Людмила Дихнич.

«Я рада вітати вас на нашому святі краси і креативу, яке об’єднує неординарну команду fashion–дизайнерів і стилістів. Для нас TukWeek  – це вже добра традиція, яку започаткували студенти нашої кафедри! На цій творчій зустрічі ми підготували для вас багато цікавого, аби ви могли розвіяти сірі будні, відчути свято та насолодитись яскравим дефіле», – зазначила Людмила Петрівна.

Родзинкою цьогорічного шоу став харизматичний ведучий Слава Соломка разом із талановитими студентами Кафедри індустрії моди – Дашою Медведєвою і Владом Кравцовим. Вони створювали неймовірний святковий настрій, заряджали усіх драйвом і позитивом.

У святковій програмі брали участь дизайнери зачіски, стилю та одягу 1-4 курсів. У співпраці студенти створили приголомшливі колекції модного вбрання і неймовірних образів, які були присвячені різним тематикам. Організацією свята займалися менеджери індустрії моди, які чудово впорались із завданням. Чого тільки коштують гарбузові композиції та фотозона, де кожен охочий міг зробити світлини на пам’ять.

У програмі заходу були представлені такі колекції: «Мілітарі», «Ахроматична осінь», «Драйв», «Містичні історії», «Грим», «Воїни-самураї», «Модерн», «Монстер Хай», «Образ нареченої».

Партнером і спонсором заходу була ТМ Matrix, яка провела креативний fashion-конкурс «Кращий осінній outfit». Автором найкращого аутфіту стала Аліна Іскова, яка отримала подарунки від «Matrix».

Варто відзначити Михайла Харченка, студента Факультету режисури і шоу-бізнесу, котрий талановито зіграв роль знаменитого й епатажного кутюр’є та фотографа Карла Лагерфельда.

Здивували публіку стилісти від ТМ Matrix, які провели майстер-клас присвячений останньому тренду у перукарському мистецтві – плетіння з канекалоном.

TukWeek пройшов на ура! Студенти Кафедри індустрії моди вразили своїми талановитими показами, оригінальними зачісками, фантастичним гримом та креативними ідеями. А наприкінці fashion-заходу на всіх чекав смачний святковий торт.