Майстер-клас від пародиста Андрія Касьяненка

На кафедрі режисури естради та масових свят відбувся майстер-клас від її випускника, відомого пародиста Андрія Касьяненка.

Андрій привіз з собою цілий бомонд відомих зірок естради: Аллу Пугачову, Філіпа Кіркорова, Павла Зіброва, Ірину Білик, Григорія Лєпса. Навіть Михайло Поплавський виступив перед студентами.

Не моживо було повірити, що на сцені не зірки шоу-бізнесу, а пародист. Яскраві костюми, міміка, жести, майстерно передані особливості зірок створили відчуття присутності справжніх артистів. Таким чином майстер-клас у 230 аудиторії перетворився на справжню VIP вечірку.

Завдяки зі смаком підібраним відомим пісням зал повністю активізувався. Під час кожного виступу студенти гучно співали разом з артистом, танцювали, створювалась атмосфера концерту тої чи іншої зірки.

Після виступу Андрія Касьяненка у студентів з’явилося дуже багато питань, на які артист з радістю відповів. Пародист також розповів про курйозні ситуації з життя, паралельно пародіюючи знаменитостей.

Найголовнішою частиною зустрічі був майстер-клас від Андрія, де кожен присутній студент міг з легкістю перевтілитись в образ того ж Григорія Лепса чи Павла Зіброва. Успішний випускник дав дільні поради початківцям щодо перевтілення в образ, підказував на що звернути увагу та запрошував на сцену.

«Я показую тільки тих артистів, які мені подобаються самому, яких я поважаю, чиї пісні слухаю. Якщо бачу, що з'явилося щось нове на естраді і якщо це заводить, під нього хочеться танцювати, вискочити, пуститися в танок, я починаю створювати образ. А якщо цього настрою немає, то ніякі гроші світу не допоможуть створити образ. Адже мало бути схожим на свого героя, треба ще відчувати його манеру виконання» - поділився зі студентами артист.

Майбутні режисери естради отримали незабутні враження і колосальний досвід в жанрі пародії. Більше того, вони змогли перевтілитися в зірок під керівництвом Андрія Касьяненка. Спілкування талановитою людиною, яка займається улюбленою справою, стало ще однією сходинкою до професіоналізму, а також подарувало гарний настрій та масу спогадів.

Студенти кафедри режисери естради та масових свят висловлюють подяку Андрію Касьяненку за чудовий майстер-клас, бажають насиченого творчого життя та яскравих перевтілень. Чекаємо наступної зустрічі!

Twitter КНУКіМ:

😎Креативні студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу #КНУКіМ чекають на вас, #абітурієнти😎… twitter.com/i/web/status/8…

Середа, 19 липня 2017

Увага, шановні #абітурієнти #КНУКіМ❗️ 💎Обсяг державного замовлення тут 👉knukim.edu.ua/inshe/obsyag-d… pic.twitter.com/NjrkzT38B8

Середа, 19 липня 2017

🌿Доброго ранку🌿 🌷Бажаємо вам натхнення та наполегливості🌷 #кнукім #ранок #середа pic.twitter.com/Q7jXRP2oaD