Студенти ФРіШБу знову на масштабному проекті

28 лютого в готелі "Прем'єр Палац" відбулася Перша церемонія нагородження Всеукраїнської премії "Жінка України 2016" від медіабренду "Единственная". Студенти ФРІШБу не втратили можливість і встигли попрактикуватися на новому проекті.

Суть премії полягала в нагородженні найвидатніших жінок України.

У 7 номінаціях (здоров’я, наука та освіта, спорт, соціальний внесок, fashion, культура, бізнес-підприємство, бізнес-менеджмент і бізнес-startup) були представлені 44 номінантки, яких визначили 36 профільних експертів.

Мета премії - привернути увагу до жінок, які своїми досягненнями і успіхами трансформують суспільство, створюють позитивний імідж країни і надихають інших реалізовувати свої мрії.

Ми ж відмічаємо даний проект тим, що наші студенти спеціальностей ТМ (режисура естради і масових свят) та МШБ (менеджмент шоу-бізнесу) працювали в команді головного режисера церемонії Решетар Аліни Володимирівни (випускниця кафедри режисури естради та масових свят).

Хлопці і дівчата зайняли позиції випускаючих режисерів, а також допомагали адміністраторам у залі, за звукопультом біля звукорежисера і за кулісами. Також деякі студенти були в якості артистів в одному з номерів.

Як бачимо, практика на ФРІШБі - діло цікаве та надзвичайно важливе. Ми пишаємося тим, що наших студентів запрошують до участі в організації та проведенні таких масштабних подій.

Twitter КНУКіМ:

😎Креативні студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу #КНУКіМ чекають на вас, #абітурієнти😎… twitter.com/i/web/status/8…

Середа, 19 липня 2017

Увага, шановні #абітурієнти #КНУКіМ❗️ 💎Обсяг державного замовлення тут 👉knukim.edu.ua/inshe/obsyag-d… pic.twitter.com/NjrkzT38B8

Середа, 19 липня 2017

🌿Доброго ранку🌿 🌷Бажаємо вам натхнення та наполегливості🌷 #кнукім #ранок #середа pic.twitter.com/Q7jXRP2oaD