ФРіШБ зустрічає талановитих абітурієнтів

Кожної суботи до Київського національного університету культури і мистецтв приїжджають випускники шкіл та коледжів з усієї України, щоб більш детально ознайомитися з навчальним закладом та спеціальностями.

Щонеділі гостинно зустрічає своїх абітурієнтів популярний зірковий Факультет режисури і шоу-бізнесу.  Відомі викладачі КНУКіМ презентують майбутнім студентам кафедри факультету, розповідають  в чому полягає їх унікальність і які перспективи чекають на випускників ФРІШБу.

Кафедри режисури та майстерності актора і режисури естради та масових свят пропонують абітурієнтам пройти пробний творчий конкурс,  щоб уникнути проблем під час іспиту. Проводяться консультації щодо репертуару, музичного супроводу, регламенту, а також даються відповіді на найбільш актуальні питання.

На Днях відкритих дверей абітурієнти 2017 року часто запитують, як нашим студентам вдається стати відомими і затребуваними професіоналами. Відповідь проста! Вони навчаються на ФРІШБі,  активно беруть участь в житті факультету, старанно проходять цікаву практику і дотримуються рекомендацій наших зіркових викладачів. Тому успіху студентам ФРіШБ не оминути!

Twitter КНУКіМ:

😎Креативні студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу #КНУКіМ чекають на вас, #абітурієнти😎… twitter.com/i/web/status/8…

Середа, 19 липня 2017

Увага, шановні #абітурієнти #КНУКіМ❗️ 💎Обсяг державного замовлення тут 👉knukim.edu.ua/inshe/obsyag-d… pic.twitter.com/NjrkzT38B8

Середа, 19 липня 2017

🌿Доброго ранку🌿 🌷Бажаємо вам натхнення та наполегливості🌷 #кнукім #ранок #середа pic.twitter.com/Q7jXRP2oaD