Студентка МШБ приміряла крила Купідона

В ході своєї практики студентка ІІІ курсу групи МШБ-44, Віталіна Пасічник, стала організатором перших в історії міста Біла Церква швидких побачень.

За підтримки Відділу у справах сім'ї та молоді Білоцерківської міської ради юний менеджер шоу-бізнесу створила приголомшливо затишну та романтичну атмосферу в місцевому кафе.

10 хлопців та 10 дівчат завітали на швидкі побачення з метою позбутися відчуття самотності та познайомитися з кимось милим серцю. І всі їхні плани були успішно реалізовані.

Приглушене світло, свічки, романтична музика у живому виконанні нашої талановитої студентки, а також розіграш подарунків для пар, які вподобали одне одного, зробили цей і без того милий вечір по-справжньому казковим.