• Новини Контакти Кафедра шоу-бізнесу Кафедра модельного бізнесу Кафедра режисури і масових свят Кафедра режисури драматичного театру повернутись на головну Image Map

Посвята майбутніх гуру шоу-бізнесу!

Вітаємо 1 курс МШБ із посвятою! Нарешті це відбулося, тепер ви справжні студенти!

Спочатку першокурсникам довелось пройти квест від 4 курсу і вони впорались із цим завданням на відмінно! Після цього у холі університету їх урочисто зустріла вся кафедра разом із оркестром!

Офіційна частина почалася стандартно зі слів ведучого Єгора, але тут з'явився Юлік із 1965 року, а за ним із майбутнього прилетіла ведуча Планетобачення 2065 - Катерина. І понеслося! Ведучі почали сперечатись який час краще і як правильно посвячувати ПЕРШОКУРСНИКІВ!

Отож, після надзвичайно милого виступу МШБ-45, майбутнє почало наводити свої аргументи. Для цього Катя запросила на сцену 2 курс. Вони завітали в 2065 і знайшли там справжню зірку та легенду Печерки - БАБУ АНЮ з ПИРІЖКАМИ!  Як виявилось прилетіло цілих 3 бабульки і вони запалили на повну! Після чого урочисто вручили першокурсникам ті самі гарячі пиріжки від вітчизняного виробника!

Далі усі глядачі перенеслися у минуле! Їх закинуло аж у давні часи, коли боги ще тільки створювали менеджера шоу-бізнесу!   Вдало підібрані 4 курсом образи викладачів-богів змусили заливатися сміхом увесь зал! Виступ доповнило прекрасне виконання власної пісні МШБ-42 про шоу-бізнес!

Після цього теперішній час викликав своїх фаворитів - 3 курс МШБ-43! Вони показали мистецтво іпровізації, яке є безцінним у наш час.  Окрім цього МШБ-43 додали драйву своїм гімном, що оспівує справжнього продюсера!

Коли всі часи були охоплені, наші ведучі перестали сперечатись. Адже вони зрозуміли, що життя - це моменти, які ми проживаємо зараз, наші спогади, а також мрії та плани на майбутнє! Тому вони радісно довели посвяту до кінця піснею МШБ-44 "Ми творча родина"!