Головна сторінка Чому ми ? Умови вступу Історія кафедри Контакти Викладачі Можливості Image Map

 

Єдина кафедра в Україні, яка випускає професіоналів в сфері шоу-бізнесу. З першого курсу наші студенти працюють із зірками, заводять знайомства з успішними людьми і створюють свій власний проект або артиста.

 МОЖЛИВОСТІ МЕНЕДЖЕРА ШОУ-БІЗНЕСУ 

Я СТАНУ продюсером, організатором, концертно-гастрольним директором, менеджером артиста, PR-менеджером.

Я БУДУ ПРАЦЮВАТИ на телеканалах і радіостанціях, в продюсерських центрах та  event-агентствах, музичних та рекордингових  компаніях, на фестивалях, кіностудіях, у найбільших концертних та виставкових залах всеукраїнського і міжнародного рівнів.

Я ВИВЧАТИМУ теорію й історію шоу-бізнесу, менеджмент шоу-бізнесу, рекламу, PR, концертно-гастрольну діяльність, режисуру мистецьких проектів, копірайтинг, журналістику, мистецтво публічного виступу, стилістику сучасної популярної музики та ще багато цікавого.

 5 ПРИЧИН НАВЧАТИСЬ У НАС: 

Насичене СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ, захоплюючі події та свята, організовані власноруч !
Професійна ВИКЛАДАЧІ ПРАКТИКИ, які стояли на витоках українського шоу-бізнесу, та які популяризують його на весь світ !
Кафедра шоу-бізнесу - це одна міцна та весела СІМ'Я, де допомога та повага - найважливіші складові !
Регулярні майстер-класи, семінари, конференції за участі ЗІРОК шоу-бізнесу !
Безкрайні МОЖЛИВОСТІ для саморозвитку та самовдосконалення !

 УМОВИ ВСТУПУ: 

ЗНО:

6.020106 МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (менеджмент шоу-бізнесу):

 

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА (базовий)

ПРОФІЛЬНИЙ - мінімум 114 балів;

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

НЕПРОФІЛЬНИЙ - мінімум 101 бал;

МАТЕМАТИКА АБО ІНОЗЕМНА МОВА

(англійська, німецька, французька, іспанська, російська)

НЕПРОФІЛЬНИЙ - мінімум 101 бал.

 

КОНСУЛЬТУЄ: Хлистун Олена Сергіївна  тел. 066-570-16-10

ВИКЛАДАЧІ

 •  Олена Сергіївна Хлистун 

  Завідувачка кафедри шоу-бізнесу, доцент, кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри шоу-бізнесу та режисури естради і масових свят, режисер-постановник, режисер телеверсії, топ менеджер. Куратор 3 курсу студентів кваліфікації «Менеджер шоу-бізнесу».

  Освіта: закінчила у 2011 році Київський національний університет культури і мистецтв, за спеціальністю «Театральне мистецтво». У 2013 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «Теорія та історія культури», тема «Традиційно різдвяно-новорічні свята українців у сучасних мистецьких проекціях»

  Робота в якості режисера-постановника: Проекти на телеканалі «ІНТЕР»: «Орел и решка», «Великі танці». Проекти на телеканалі «УКРАЇНА»: «Телезвезда», «Народна зірка». Проекти на телеканалі «НОВИЙ»: «Фабрика зірок», «Фабрика зірок. Суперфінал». Проекти на телеканалі «1+1»: «Танці з зірками», «Супер зірка». Проекти на телеканалі «Перший»: «Шеф-кухар», «Українська пісня року», Світовий рекорд Гіннеса «Пісня об’єднує нас». Постановки у Національному Палаці мистецтв «Україна», Національній опері України, «Палаці спорту» та ін. Заснувала студентський театр естради «Ювіляри», поставлено 5 авторських вистав, 12 перемог на міжнародних фестивалях.

  Дисципліни: «Управління мистецькими проектами», «Режисура», «Майстерність артиста», «Вступ до фаху», «Режисура естради», «Режисура масових свят», «Акторська майстерність».

  Олена Сергіївна Хлистун
 •  Леся Василівна Малоока 

  Кандидат історичних наук, доцент кафедри шоу-бізнесу, провідний менеджер у сфері шоу-бізнесу.

  Освіта: у 1999 році закінчила Київський університет культури і мистецтв за спеціальністю «Режисер естради та масових видовищ». У 2006 році захистила дисертацію “Історична еволюція масових свят українців”.

  Організотор загальноуніверситетських проектів: КВК «Кубок Ректора», «Міс Університет», «Міс КНУКіМ», «Міс і Містер КНУКіМ», «День Студента», «Новий Рік «Карнавал», «День Іменинника» та численних майстер-класів з відомими людьми шоу-бізнесу.

  Бере активну участь у науково-практичних конференціях та семінарах Верховної ради України з проблематики гендерної політики в соціокультурній сфері.

  Викладає дисципліни: «Організація шоу-програм», «Індустрія шоу-бізнесу».

  Леся Василівна Малоока
 •  Анатолій Миколайович Матвійчук 

  Доцент кафедри шоу-бізнесу, кандидат історичних наук, Народний артист України, поет, композитор, лауреат Національної премії ім. І. Франка, лауреат літературних премій ім. А. Малишка, Д. Луценка, О. Олеся.

  Освіта: закінчив у 1986 році Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка, за спеціальністю «Журналістика».

  Володіє значним досвідом роботи в газетній журналістиці («Молодь України», журнал «Музика»), тележурналістиці (багаторічний ведучий та автор сценарію програм каналу УТ1 «Музичний відеомлин», «Музичний телеярмарок», «Фант-лото» Надія»), член Спілки Журналістів з 1988 року.

  Викладає дисципліни: «Копірайтинг», «Журналістика», «Майстерність ведення переговорів».

  Анатолій Миколайович Матвійчук
 •  Тарас Васильович Григорчук 

  Доцент, кандидат педагогічних наук.

  Освіта: закінчив у 1989р. Івано-Франківський державний педагогічний інститут ім. В.Стефаника за спеціальністю «музика». У 1994 р. закінчив Український інститут бізнесу за спеціальністю «маркетингова діяльність». У 2010 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Педагогічні засади проектування мультимедійного методичного комплексу з маркетингу для дистанційного навчання». На кафедрі працює з 2011 року.

  Викладає дисципліни: «Брендинг», «Маркетинг в шоу-бізнесі», «Інтерактивна культура віртуальних мереж», «Маркетинг», «Міжнародний промоушн».

  Тарас Васильович Григорчук
 •  Олена Петрівна Диба 

  Доцент, кандидат педагогічних наук.

  Освіта: закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Театральне мистецтво» і отримала кваліфікацію «Режисер естради і масових свят».

  Завідувач лабараторії професійно-практичної підготовки ФРіІШБ. Організатор Першого Міжнародного Канівського Фестивалю Сучасного Кіно, Всеукраїнського благодійного щорічного фестивалю котиків, міжнародних проектів «Мрі Я», «Угорська казка» , «Творчий конкурс на «Театральній», заходів Київського метрополітену (акція до дня народження метрополітену, організація концертної новорічної програми). студенти приймали участь в проведення форуму молоді української діаспори, та реалізований соціальний прект «Мрі Я» будинки інтернати.

  Викладає дисципліни: «Індустрія шоу-бізнесу», «Національні культурні індустрії».

  Олена Петрівна Диба
 •  Юрій В’ячеславович Злобін 

  Доцент, кандидат культурології.

  Забезпечує навчальний процес у напрямі театрального мистецтва, автор низки наукових робіт – «Театральна естетика в сучасній драматургії», «Сценографічний дизайн театрального мистецтва», «Модель сучасного актора», «Режисура».

  Освіта: Закінчив Полтавське музичне училище ім. М. В. Лисенка, за спеціальністю - актор драматичного театру, викладач. У 2008 році закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Театральне мистецтво».

  Працював актором в полтавському обласному академічному музично драматичному театрі ім. М. В.Гоголя, в Київському експериментальному театрі «Золоті Ворота», режисером на теле-радіокомпанії «край-медіа».

  Викладає дисципліни: «Режисура мистецьких проектів». «Режисура».

  Юрій В’ячеславович Злобін
 •  Марія Олегівна Проскуріна 

  Доцент кафедри шоу-бізнесу, кандидат економічних наук, перший заступник голови Ради молодих вчених при Міністерстві культури України, консультант з питань економіки культури та культурних індустрій.

  Освіта: закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана в 2008 р. В 2012 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Розвиток теорій циклічності в світовій економічній думці другої половини ХХ – початку ХХІ ст.»

  На кафедрі працює з 2012 р. Автор наукових статей на теми економіки культури та культурних індустрій, а також циклічної динаміки соціально-економічних систем. Є розробником стандарту вищої освіти за напрямом підготовки «Менеджмент соціокультурної діяльності» кваліфікації «Менеджмент шоу-бізнесу».

  Викладає дисципліни: «Економіка соціокультурного сектору», «Організація підприємницької діяльності в сфері культури», «Продюсування», «Бізнес-планування в сфері культури», «Державне регулювання соціокультурного сектору».

  Марія Олегівна Проскуріна
 •  Олег Олегович Голобородько 

  Викладач кафедри шоу-бізнесу, фахівець в області телемонтажу, постпродакшна та аудіо-відеовиробництва. Організатор майстер-класів з використання сучасних технологій в області шоу-бізнесу, новаторських методів в проведенні зйомок телепроектів, кліпів та коротких метрів.

  Освіта: закінчив у 2009 р. Київський національний університет культури і мистецтв, за спеціальністю «Кіно-, телемистецтво».

  Викладає дисципліни: «Комп’ютерні технології в шоу-бізнесі», «Аудіо та відео-виробництво», «Відеодизайн». «Новітні режисерські технології».

  Олег Олегович Голобородько
 •  Олександр Миколайович Тадля 

  Старший викладач кафедри шоу-бізнесу, лауреат міжнародних конкурсів артистів естради.

  Освіта: Закінчив Рівненський державний інститут культури - керівник народного театрального колективу, викладач фахових дисциплін, а також Київський національний торговельно-економічний університет -Магістр з менеджменту організацій.

  Практична діяльність: організація концертів, культурно-мистецьких проектів, постановка естрадних номерів, гастрольних турів, корпоративних заходів та ін.

  Викладає дисципліни: «Концертно-гастрольна діяльність», «Проектний менеджмент», «Менеджмент шоу-бізнесу», «Майстерність артиста».

  Олександр Миколайович Тадля
 •  Ярослав Миколайович Мартинишин 

  Доктор економічних наук, професор, академік Міжнародної кадрової академії, професор кафедри шоу-бізнесу. Відомий вчений в галузі управління бізнесом.

  Освіта: закінчив Українську сільськогосподарську академію за спеціальностями «Економічна кібернетика» та «Електротехніка».

  Має значний досвід наукової, педагогічної та організаційної роботи в бізнесі. Здійснює підготовку науково-педагогічних кадрів і досліджує глобальні проблеми управління бізнесом в постіндустріальному суспільстві.

  Автор понад 300 наукових праць, присвячених дослідженню актуальних проблем економіки і менеджменту, у тому числі підручники, посібники, монографії та статті у провідних вітчизняних і зарубіжних виданнях. Є головним редактором фахового наукового журналу «Економіка і менеджмент культури».

  Дисципліни: «Стратегічний менеджмент», «Фінансовий менеджмент», «Проектний менеджмент», «менеджмент шоу-бізнесу», «Підприємницька діяльність».

  Ярослав Миколайович Мартинишин
 •  Аліна Ігорівна Грушина 

  Асистент кафедри шоу-бізнесу, аспірант Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, за спеціальністю – економіка та управління підприємствами.

  Освіта: закінчила у 2014 році Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальностями «економіка підприємства», «режисура естради та масових свят».

  Розробник державних стандартів та освітніх програм спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», кваліфікації «Менеджер шоу-бізнесу». Науковець-дослідник з проблем управління у сфері культури, автор 10 наукових праць.

  Робота: Експерт 1 категорії управління реструктуризації корпоративних клієнтів, департаменту проблемних кредитів, Райффайзен Банк Аваль. Завідувач лабораторії кафедри шоу-бізнесу, факультету режисури і шоу-бізнесу, КНУКіМ.

  Викладає дисципліни: «Економіка соціокультурної сфери», «Організація підприємницької діяльності».

  Аліна Ігорівна Грушина