Головна сторінка Чому ми ? Умови вступу Історія кафедри Контакти Викладачі Можливості Image Map

 
 

 5 ПРИЧИН НАВЧАТИСЬ У НАС: 

Насичене СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ, захоплюючі події та свята, організовані власноруч !
Професійна ВИКЛАДАЧІ ПРАКТИКИ, які стояли на витоках українського шоу-бізнесу, та які популяризують його на весь світ !
Кафедра шоу-бізнесу - це одна міцна та весела СІМ'Я, де допомога та повага - найважливіші складові !
Регулярні майстер-класи, семінари, конференції за участі ЗІРОК шоу-бізнесу !
Безкрайні МОЖЛИВОСТІ для саморозвитку та самовдосконалення !
 

 УМОВИ ВСТУПУ: 

ЗНО:

6.020106 МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (менеджмент шоу-бізнесу):

Встановлено 10% бюджетних місць;

 

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА (базовий)

ПРОФІЛЬНИЙ - мінімум 114 балів;

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

НЕПРОФІЛЬНИЙ - мінімум 101 бал;

ІНОЗЕМНА МОВА

(англійська, німецька, французька, іспанська, російська)

НЕПРОФІЛЬНИЙ - мінімум 101 бал.

ВИКЛАДАЧІ

 •  Олена Сергіївна Хлистун 

  Завідуюча кафедрою менеджменту шоу-бізнесу, кандидат мистецтвознавства, викладач, режисер телевізійного проекту "Українська пісня", режисер музичного проекту, що увійшов у Світову книгу рекордів Гіннеса "Пісенний телемарафон "Пісня об’єднує нас".

  Олена Сергіївна Хлистун
 •  Леся Василівна Малоока 

  Кандидат історичних наук, доцент.

  Освіта: у 1999 році закінчила Київський університет культури і мистецтв за спеціальністю «Режисер естради та масових видовищ». У 2006 році захистила дисертацію “Історична еволюція масових свят українців”.

  Є організатором загальноуніверситетських проектів: КВК «Кубок Ректора», «Міс Університет», «Міс КНУКіМ», «Міс і Містер КНУКіМ», «День Св.Валентина», «Міжнародний День Студента», «Новий Рік «Карнавал», «День Іменинника». Бере активну участь у створенні загально університетських проектах «Наша пісня», «Крок до зірок», «Шеф Кухар Країни».

  Леся Василівна Малоока
 •  Анатолій Миколайович Матвійчук 

  Народний артист України, кандидат історичних наук, поет, композитор, лауреат Національної премії ім. І. Франка, лауреат літературних премій ім. А. Малишка, Д. Луценка, О. Олеся.

  Великий досвід роботи має в газетній журналістиці («Молодь України», журнал «Музика»), а також в тележурналістиці (багаторічний ведучий та автор сценарію програм каналу УТ1 «Музичний відеомлин», «Музичний телеярмарок», «Фант-лото» Надія»). Член Спілки Журналістів з 1988 року.

  Анатолій Миколайович Матвійчук
 •  Андрій Володимирович Бурлуцький 

  Кандидат мистецтвознавства

  Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів художнього слова.

  Викладач "Фабрики зірок 2, 3" ("Новий канал", викладач з мовлення)

  Артист розмовного жанру Національної філармонії України

  Актор відділу дублювання телеканалу "1+1"

  Андрій Володимирович Бурлуцький
 •  Тарас Васильович Григорчук 

  Кандидат педагогічних наук.

  Освіта: закінчив у 1989р. Івано-Франківський державний педагогічний інститут ім. В.Стефаника за спеціальністю «музика». У 1994р закінчив Український інститут бізнесу за спеціальністю «маркетингова діяльність». У 2010р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Педагогічні засади проектування мультимедійного методичного комплексу з маркетингу для дистанційного навчання».

  На кафедрі працює з 2011 року. Викладає наступні дисципліни: «Брендинг», «Маркетинг в шоу-бізнесі», «Інтерактивна культура віртуальних мереж», «Маркетинг в соціокультурній діяльності».

  Тарас Васильович Григорчук
 •  Олена Петрівна Диба 

  Кандидат педагогічних наук, тренер-консультант особистісного розвитку, комунікації, бізнес та PR-технологій, менеджменту соціально-культурної сфери, співзасновник соціально-культурного проекту «Творчий конкурс на «Театральній».

  Освіта: У 1999 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю: «Театральне мистецтво» і отримала кваліфікацію «Режисер естради і масових свят».

  Працює у КНУКіМі з 2005 року. Викладає дисципліни «Лідерство та професійна етика», «Стратегії культурної політики України», «Національні культурні індустрії».

  Олена Петрівна Диба
 •  Кирило Вадимович Стеценко 

  Заслужений артист України, музичний продюсер, музиколог, мистецтвознавець та культуролог; відомий скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів, композитор, аранжувальник, автор пісень та музики до кінофільмів і медіа проектів.

  Освіта: випускник престижних Київської та Московської консерваторії. Навчався у видатних скрипалів сучасності – Богодара Которовича, Леоніда Когана та Валерія Климова. Отримав дипломи Міжнародної літньої школи менеджменту мистецтв у Києві за напрямами «Менеджмент проектів», «Маркетинг і спонсорство» та «Теорія і практика культурної політики».

  У КНУКіМі працює з 1998 р. Викладає наступні дисципліни: «Теорія і історія шоу-бізнесу», «Рекордингова індустрія», «Стилістика сучасної популярної музики».

  Кирило Вадимович Стеценко
 •  Юрій В’ячеславович Злобін 

  Кандидат культурології

  Освіта: у 2004 році закінчив Полтавське музичне училище ім. М.В.Лисенка, за спеціальністю - актор драматичного театру, викладач. У 2008 році закінчив Київський національний університет культури і мистецтв, за спеціальністю режисер драматичного театру, здобув кваліфікацію магістра театрального мистецтва.

  Юрій В’ячеславович Злобін
 •  Марія Олегівна Проскуріна 

  Кандидат економічних наук.

  Освіта: Закінчила Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана (КІНХ ім. Д. С. Коротченко) у 2011р. У 2012 захистила кандидатську дисертацію «Розвиток теорій циклічності в світовій економічній думці другої половини ХХ - початку ХХІ ст.».

  На кафедрі працює з 2012 року. Викладає наступні дисципліни: «Державне регулювання соціокультурного сектору», «Організація підприємницької діяльності у сфері культури», «Економіка соціокультурної сфери», «Медіа-планування».

  Марія Олегівна Проскуріна
 •  Олег Олегович Голобородько 

  Асистент, практикуючий режисер телевізійних програм.

  Викладає дисципліни: "Телережисура", "Монтаж в режисурі телебачення".

  Олег Олегович Голобородько
 •  Олександр Миколайович Тадля 

  Лауреат міжнародних конкурсів артистів естради, завідувач лабораторією кафедри.

  Олександр Миколайович Тадля
 •  Сергій Володимирович Карпенко 

  Закінчив Київський національний інститут народного господарства у 1990 році, кандидат економічних наук.

  Сергій Володимирович Карпенко