Головна сторінка Чому ми ? Умови вступу Історія кафедри Контакти Викладачі Можливості Image Map

 

Саме тут стають справжнім гуру модельного бізнесу.  Майбутні професіонали вже в студентські роки працюють з провідними візажистами і дизайнерами, беруть участь в наймасштабніших модних подіях України.

 МОЖЛИВОСТІ МЕНЕДЖЕРА ІНДУСТРІЇ МОДИ 

Я СТАНУ менеджером і агентом моделей, організатором та режисером показів мод.

Я БУДУ ПРАЦЮВАТИ в модельних агенціях, будинках моди, на fashion-проектах міжнародного та національного рівня, на тижнях моди, у fashion-виданнях.

Я ВИВЧАТИМУ дефіле, менеджмент індустрії моди, стилістику одягу, режисуру та організацію показів мод, декоративну косметика, візаж, колористику, PR, організацію роботи салонів краси, комп’ютерні технології у fashion-бізнесі.

 

 5 ПРИЧИН НАВЧАТИСЬ У НАС: 

Наша кафедра ЄДИНА В УКРАЇНІ здійснює підготовку менеджерів індустрії моди !
Викладацький склад кафедри - ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ, практики та визнані фахівці у сфері індустрії моди та модельного бізнесу !
Студенти нашої кафедри, вже під час навчання, проходять практику у кращих МОДЕЛЬНИХ АГЕНЦІЯХ, МОДНИХ FASHION-ПРОЕКТАХ України !
Вже під час навчання найактивніші студенти у вільний час мають змогу ПРАЦЮВАТИ у модних виданнях, Fashion-каналах та тижнях моди !
Студенти та викладачі кафедри - ЄДИНА СІМ'Яу якій усі поважають та підтримують один одного !

 УМОВИ ВСТУПУ: 

ЗНО:

6.020106 МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (менеджмент модельного бізнесу):

 

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА (базовий)

ПРОФІЛЬНИЙ - мінімум 114 балів;

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

НЕПРОФІЛЬНИЙ - мінімум 101 бал;

МАТЕМАТИКА АБО ІНОЗЕМНА МОВА

(англійська, німецька, французька, іспанська)

НЕПРОФІЛЬНИЙ - мінімум 101 бал.

 

КОНСУЛЬТУЄ: Дихнич Людмила Петрівна  тел. 067-502-06-40

ВИКЛАДАЧІ

 •  Людмила Петрівна Дихнич 

  Завідувачка кафедри індустрії моди, кандидат історичних наук, доцент. Очолює кафедру від початку її заснування. Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Феномен моди в соціокультурних процесах ХХ століття». Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Історія та теорія моди»; «Організація та режисура показу мод».

  Є провідним фахівцем в галузі індустрії моди. Автор нових освітньо-професійних програм та багатьох публікацій у фахових виданнях за напрямом кафедри.

  Проходила стажування в відомих закладах fashion-індустрії в США, Італії та Росії.

  Завжди на вістрії моди, генератор прогресивних ідей, зібрала високопрофесійну, творчу команду однодумців, що і є запорукою успіху кафедри і вдало виділяє її серед інших.

  Людмила Петрівна Дихнич
 •  Ясинська Олена Георгіївна 

  Доцент кафедри індустрії моди. Освіта вища, економічна (Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана). Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Історія та теорія моди»; «Дефіле»; «Організація модельних агенцій»; «Організація виставкової діяльності».

  Провідний фахівець кафедри індустрії моди, працює з першого дня її створення. Автор нових освітньо-професійних програм, бере активну участь у розбудові кафедри та факультету, є організатором фахових заходів - показів мод, творчих зустрічей з провідними спеціалістами фаху - засновниками модельних агенцій, дизайнерами одягу.

  Одна з кращих професійних моделей України. Ще у 80-х, представляла колекції одягу Українських дизайнерів у багатьох країнах світу - Франції, Австралії, Германії, Мексиці, Таїланді, Канаді, Турції, Хорватії, Болгарії, Росії, Білорусії, Молдови, Арменії.

  Є високо досвідченим режисером-постановником показів, конкурсів краси і моди в Україні.

  Олена Георгіївна Ясинська
 •  Яна Миколаївна Левчук 

  Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри індустрії моди Захистила кандидатську дисертацію на тему «Масова музика як соціалізуючий чинник молодіжних субкультур України» за спеціальністю «Теорія та історія культури».

  В процесі викладацької роботи розробила курси лекцій з «Історія мистецтв»; «Історія театру і кіно»; «Історія та теорія дизайну».

  Автор нових освітньо-професійних програм. Науковий доробок становить більше п’ятнадцяти наукових та науково-методичних праць, приймає активну участь у всеукраїнських, міжнародних, науково-практичних конференціях, форумах, семінарах.

  Провідний фахівець кафедри в області образотворчого мистецтва. Займається дослідженням актуальних питань розвитку мистецтва. Є автором нових освітньо-професійних програм.

  Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Історія мистецтв»; «Історія театру і кіно»; «Історія та теорія дизайну».

  Яна Миколаївна Левчук
 •  Олена Вікторівна Костюченко 

  Кандидат психологічних наук, доцент кафедри індустрії моди Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Формування сенсорних образів на основі нюхових відчуттів».

  Науковий доробок становить більше п’ятидесяти наукових та науково-методичних праць, приймає активну участь у всеукраїнських, міжнародних, науково-практичних конференціях, форумах, семінарах. Займається дослідженням актуальних питань розвитку психології у менеджменті індустрії моди. Є автором нових освітньо-професійних програм.

  Працює над докторською дисертацією на тему: «Перцептивні основи образу світу у студентів».

  Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Психотехнології у fashion-бізнесі»; «Комплексний тренінг фахівця індустрії моди»; «Психологія художньої творчості».

  Олена Вікторівна Костюченко
 •  Людмила Валентинівна Попова 

  Доцент кафедри індустрії моди Провідний фахівець в області стилістики та фотомистецтва. Автор нових освітньо-професійних програм.

  Є автором нових освітньо-професійних програм, бере активну участь у розбудові кафедри та факультету.

  В професійному арсеналі має розробки образів для фото-відео індустрії.

  Має великий практичний досвід роботи в театрі та кіно.

  Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Основи стилістики»; «Стилістика образу»; «Основи композиції».

  Людмила Валентинівна Попова
 •  Сергій Павлович Ярешко 

  Доцент кафедри індустрії моди Закінчила у 2009 році Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Дизайн» та здобула кваліфікацію «Магістр дизайну стилю». Працює над дисертацією на тему «Суть і місце арт-дизайну в мистецтві».Доцент кафедри індустрії моди Діючий член Спілки художників України, учасник республіканських, всеукраїнських та міжнародних митецьких виставок. Роботи зберігаються в галереях і музеях України, а також в приватних колекціях України, Вірменії, Швеції, Франції, Греції, США.

  Автор нових освітньо-професійних програм.

  Закінчив у 1993 році Українську академію мистецтв за спеціальністю «Живопис» та здобув кваліфікацію «Художник-живописець», у 1996 році закінчив Українську академію мистецтв за спеціальністю «Живопис» та здобув кваліфікацію «Художник-графік».

  Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Кольорознавство»; «Основи композиції».

  Сергій Павлович Ярешко
 •  Ірина Володимирівна Похно 

  Доцент кафедри індустрії моди Закінчила у 2009 році Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Дизайн» та здобула кваліфікацію «Магістр дизайну стилю». Працює над дисертацією на тему «Суть і місце арт-дизайну в мистецтві».

  Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Візаж»; «Боді-арт»; «Кольорометрія».

  Є автором нових освітньо-професійних програм, бере активну участь у розбудові кафедри та факультету.

  В професійному арсеналі має розробки декоративно-прикладних елементів для fashion-показів, фантазійних образів для фото-відео індустрії, кольорометричних практикумів. Проведено понад 150-ти авторських майстер-класів з візажу, впроваджено аерографію в дизайн образу.

  Ірина Володимирівна Похно
 •  Володимир Анатолійович Забора 

  Доцент кафедри індустрії моди Закінчив Полтавський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Педагогіка та психологія школи, та викладання образотворчого мистецтва» та здобув кваліфікацію «Викладач». Автор нових освітньо-професійних програм.

  Навчався у міжнародних академіях «Schwarzkopf Professional». Провідний тренер-технолог та ASK-менеджер в косметичній фірмі «Schwarzkopf Professional». Постійний учасник майстер-класів щорічної міжнародної виставки парфумерії та косметики InterCHARM-Україна.

  Викладає дисципліни з професійно-орієнтованого блоку: «Професійна етика»; «Організація діяльності салонів краси».

  Володимир Анатолійович Забора